| Adela898 a întrebat:

Pentru baieti! Voua ce fete nu va plac si care fete va plac? Ma refer la inaltime(inalte sau scunde) dezvoltate sau mai putin si tot ce mai tine de aspect si de felul de a fi al fetei?

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Orice fata arata bine indiferent de inaltime, culoarea ochilor si altele.Toate arata bine, fiecare cu putinul ei, dar totusi formeaza o unitate cu tot cu defetele.Nu inaltimea conteaza, nu ea e elementul definitoriu.Fiecarui baiat ii place altceva. Unii prefera fetele inalte si cu picioare subtiri, altii prefera fetele scunde si cu parul drept.Preferintele sunt multe, dar ele se pot mula pe caracterul fetei fara prea multa munca.
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna m-am adaptat singuratatii.

| Adela898 explică (pentru mgtow):

Sigur o sa gasesti una care o sa-ti placawinking

| mgtow a răspuns (pentru Adela898):

Prea tarziu din pacate. Doar daca as putea sa merg in epoca comunismului si sa-mi iau o fata de casa asa cum se cuvine.

| sodobar a răspuns:

Mie imi plac cele slabute si dragute