| IzzyIzzuka a întrebat:

Baieti, voua va plac fetele mici de inaltime sau inalte? laughing)

16 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Avand in vedere ca am 2 metri, nu cred ca o sa gasesc una mai inalta ca mine. Imi plac fetele frumoase. Daca e si mai inalta (1.80 - 1.85) cu atat mai bine, daca nu, asta e.

| RareşTPUro a răspuns:

Imi plac fetele care sunt mai mici de inaltime decat mine.

| RAY a răspuns:

Pentru sex nu conteaza inaltimea, pentru o relatie conteaza ca numi iau barbat, daca e vorba ma fac fata si caut un barbat inalt care sa imi ofere protectie

| Drimmero a răspuns:

De inaltime medie, nici prea inalte, nici prea liliputane.

| mont a răspuns:

Indiferent, alte calitati sunt importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mici si impanate!

| Northern a răspuns:

Fetele de inaltime medie.
Dar eu nu sunt baiat, presupun doar.

| Tinna666 a răspuns:

Eu cred ca prefera fetele mici.
Eu am 1.57 si spun asta pentru ca baietilor le plac fetele pe tocuri..si o fata inalta nu poate purta, dar noi astea micute putem purta orice

| Ciumpi35 a răspuns:

Scunde întotdeauna.

Răspuns utilizator avertizat
| RaulB1997 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia, dar daca o fata e frumoasa, inteligenta, si te intelegi bine cu ea, ce mai conteaza inaltimea?

| Thesin3d a răspuns:

Acum nu poti tu sa ai 1.80m si fata sa aiba 1.60 ca ar bate rau de tot la ochi. In fine fiecare cu gusturile lui, gusturile nu se discuta. Mie unu, imi place ca fata sa fie mai micuta la inaltime ca mine cu 10 cm.