| ge0rgianna a întrebat:

Pentru baietii din zodia rac : cum va place sa fiti sarutati?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Tandru, iar cu asta am spus tot!

| catthshshshs a răspuns:

Iti spun din proprie experienta ca baietilor din zodia rac le place sa fie sarutati pasional si cu foc.Actualul este rac si fostul era la fel...winking

| Farcas a răspuns:

Sunt fata dar tot racblushing Cat mai senzual si romantic.Doar nu degeaba suntem cea mai romantica zodie nu?blushing

kratos
| kratos a răspuns:

Pasional si cat mai mult happy

| mariaw a răspuns:

Cui nu?

| naizz a răspuns:

Hot, pasional, tandru.etc si cred ca orice sarut care imi da senzatia ca e dat din placere si nu din obligatie.

| ge0rgianna explică:

Ms pentru raspunsurihappy