| monicaaa17 a întrebat:

Va place sa fiti atinși/sărutați in public?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, ca esti gay sau hetero manifestarile de genul trebuie sa se intample in privat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea, dar daca nu e ceva fortat, si imi place persoana, de ce nu?
As vrea totusi un pic de intimitate, chiar si in public. Nu mi-ar conveni deloc, daca ar fi vorba de un grup in care eu cu respectiva am fi singurul cuplu.

| Sofer a răspuns:

Da. Foarte mult.

| N0xEterniS a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Sunt pudică și mi-ar fi jenă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place, dacă gesturile astea se petrec in spații publice, dar fără public propriu-zis.Adica sa simt ca "ma ascund".Nu-mi plac cuplurile care merg ținându-se de mana si se opresc din doua in doua minute sa se sărute in mijlocul unui trotuar aglomerat.E mult mai plăcut si mai intim sa aștepți momentul potrivit pentru o atingere/un sărut

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In viata asta nu te poti ascunde de nimic. Din ce motive tii se pare fain sa te ascunzi? ca e excitanta senzatia aia sa nu fim prinsi?
De ce sa nu-ti placa? numai sa nu-i fie rusine cu tine de nu te saruta si tine in brate in vazul lumii, un cuplu, orice oameni normali se saruta/tin in brate in public in limita bunului simt pentru ca se mandresc cu ce au prins.
asta imi aminteste de prima mea iubire, care se atingea pe la spatele meu cu altii, nu trebuie sa ai al 3-lea ochi sa-ti dai seama cand cineva face ceva, acum ma amuza fata de cine am putut sa am sentimente.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Atingerile mai discrete, chiar si in locuri publice.E incitant sa fii intr-o încăpere plină de oameni si numai tu si el sa fiti conștienți de atingerile dintre voi.Dar pentru tine suna a film sf, nu?

| Bruno92 a răspuns:

Nu ți-e?

| Anonima163333 a răspuns:

Deloc