| psiholoaga a întrebat:

Pentru Catalin Belinski: Exista bariere dentale (dental dams) pe piata din Ro? Daca da, unde le gasesc (la farmacii nu am gasit pana acum, poate in cabinetele de planning familial?)?

7 răspunsuri:
| psiholoaga explică:

Bro, intrebarile se centralizeaza si i se trimit grup, cel putin asta am inteles eu de pe blog. Tu nu citesti niciodata "instructiunile"?tongue

daniela
| daniela a răspuns:

Da bro, a fost cea mai corecta cu noi, ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-a raspuns pina la ora asta, inseamna ca doarme... sau nu stie raspunsul rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, deci de asta doarme si nu raspunde, asteapta sa-i fie aduse pe tavitza la nas laughing Apropo, gagica aia, Melania Medeleanu raspundea, mi s-a parut cea mai serioasa "vedeta", dintre cite au fost invitatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. Nu pot să te ajut în legătură cu întrebarea,dar mă gândeam,dacă ai dorit să adresezi acestă întrebare unei persoane în parte care este pe site,de ce nu i-ai trimis un mesaj privat? Sau de ce nu l-ai contactat separat? Pentru că atunci când postezi o întrebare pentru cineva anume, este posibil să nu fie logat/logată., iar răspunsul aşteptat să nu apară.
O seară de vis!

| Cineva_1522 a răspuns:

Plsss raspunde-mi si mie la intrebarebig grin plss mult