| gaby37 a întrebat:

Pentru cei care au fost la inchisoare
Pentru ce fapta ati intrat si cum era pe acolo?

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Tulburarea linistii publice, eram prea epic de nu ma mai suporta orasul.Patru ani mi-au dat.Da' nu-i bai ca am cunoscut-o pe Pejota acolo si acum ne bucuram alaturi de cei 14 copii draguti pe care ii avem, de libertate si placere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Huh? Dar câţi ani aveai?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Opspe'.Acum am 34.

| adyy33 a răspuns:

Cum sa fie joci table si sah de dimineata pana seara depinde daca esti sarac si mori de foame pe afara e bine acolo daca esti un bogatas e naspa acolo (eu nu am fost inchis acolo dar am fost la vizite... si cand lea eliberat) mie chiar imi placea acolo laughing