| unikat a întrebat:

Pentru cei care au vizionat filmul Sweet November, la sfarsitul filmului cand Nelson Moss(Keanu Reeves) a lasat-o sa plece pe Sara Deever(Charlize Theron)desi el o iubea enorm si ea era pe moarte.Credeti ca asa ar fi trebuit sa se termine filmul?

4 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Da, este mult mai bine asa, si ca nu au ramas impreuna, deoarece dupa moartea ei, el ar fi suferit si mai mult, datorita clipelor petrecute impreuna.

| marsy a răspuns:

Nici mie nu mi-a placut finalul. trebuia sa se termine atlfel, mai inteles!

| ramona_4785 a răspuns:

Dupa mine era firesc sa nu se termine asa; puteau sa se bucure amandoi de ultimele clipe era mult mai bine pentru amandoi.

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Da, mi se pare ca a avut un final adecvat.Sunt mai interesante filmele care se termina asa decat cele care iti arata pana la sfarsit ce se intampla. Oricum. e prea frumos filmul astalove struck