| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Pentru cei care nu stiu acum cateva saptamani v-am povestit chestia asta :

(Am si eu o intrebare! Anul acesta m-am mutat intr-o alta scoala si aici am cunoscut un tip. uneori cred ca ma place ( si eu il plac) dar alte ori am senzatia ca isi bate doar joc.Nu stiu.zambeste,se joaca cu parul meu, m-a luat in brate intr-o zi. Dar el asa face si cu altele. Doar ca eu cred ca intre noi e mai special nu stiu. Cu mine se comporta altfel. O data avea niste caramele si cateva colege vroiau si ele si tot le dadea ba nu le dadea ca sa le enerveze si mie mi-a pus una pe masa si a zis " pe tine nu te supar asa poftim"

O data mi-a lasat mesaj pe facebook si mi-a zis ca am poze sexy si ca sunt draguta. Eu i-am multumit si el a zis ca nu trebuie sa-i multumesc ca spune doar adevarul. Eu uneori il resping pentru ca am senzatia ca isi bate joc de mine. O data se uita asa cu ura la mine...nu stiu de ce...si nu stiu nici ce sa cred.

Tin sa mentionez ca prietenul lui cel mai bun nu ma place. Mi-a supus cineva ca i-a auzit vorbind. Uneori cred ca el ar vrea sa imi spuna ca simte ceva pentru mine dar ii baga prietenul ala al lui prostii in cap.Asta e.Nu ma pot face placuta de toata lumea. Voi ce credeti? Ma place sau isi bate joc? )

E acum eram pe o terasa la o cafea cu prietena. Era masa noastra ( cu mai multe mese in jur logic) apoi un culoar si apoi alte mese si intr-una din acele mese era el. M-a vazut si a venit spre mine. Eu l-am observat cu, coada ochiului dar pe la jumatatea drumului s-a intors inapoi la masa lui. Apoi a intrat inauntru sa comande ceva cred. Nu a luat nimic si a plecat. Masa mea era fix langa culoar si eu stateam cu spatele la culoar. Si el a trecut pe langa masa mea si nici macar salut n-a zis sad Bine ca eu nici nu l-am privit in ochi. Vorbeam cu prietena mea dar nici nu stiam ce zic ma gandeam doar daca vine la mine sau nu. Si prietena mea era cu fata spre culoar si s-a uitat la el nu stiu de ce. Oare a intors capul dupa mine sau s-a uitat urat la mine? Eu nu am intrebat-o pentru ca nu i-am zis de el. Eu sunt in alta tara ( Germania) si baiatul asta este turc. Iar prietena mea nu suporta turcii deci orice i-as zice mi-ar zice sa-l las doar pentru ca e turc oh go on dar e nascut in germania.are alta mentalitate. Voi ce credeti? ma uraste acum? sad

2 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

1. De ce te-ar uri acum?
2. Incearca sa te dai dai la un alt tip cand esti langa el si vezi cum recationeaza, daca il faci gelos este o sansa sa te placa.
3. la restaurantul ala oare chiar s-a indreptat catre tine si si-a pierdut curajul sau chiar vroia sa se indrepte spre bar sa comande ceva sau se duca la toaleta sau chiar se ducea catre tine? Daca esti sigura ca se indrepta catre tine, proabil si-a pierdut curajul. Se mai intampla in astfel d ecazuri, cand baiatul place o fata dar este prea emotionat si nu poate sa-i spuna fetei.

| MyNameIsNotImportant explică:

Buna idee.stii asa face el uneori ma vede si o imbratiseaza pe una fix in fata mealaughing)))