| AndreeaDeea161999 a întrebat:

Pentru cei ce nu stiu : Iubitul meu m-a masturbat, dupa 2 zile avem o pata mica de sange si o ata mica si alba care imi iesea din "gaura". La asta am primit raspuns. Continuarea e : Acum 2 zile si ieri am incercat eu sa bag degetul sa vad daca numai sunt cu adevarat virgina. Cand am incercat sa bag mi-a intrat degetul direct fara nici un fel de problema. Inauntru, era ceva gen, un balon mic si umflat, aceea e ata virginitatii? Un raspuns detaliat si rapid = funda love struck

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, acel balon mic este himenul care s-a rupt si acum se vindeca. Este o noua confirmare a faptului ca s-a rupt anterior. Oricum, avand contact sexual, nu se punea problema sa mai fii virgina, nu era nevoie de nici o verificare. Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la deflorare

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrei258 a răspuns:

Buna seara da daca a intrau usor si fara durere nu mai sunteti virgina, da aceea este ata care odata cu ruperea sa tras in spate si ramane asa

va doresc o seara placuta