| anonim_4396 a întrebat:

Buna.De cateva dati cand am avut relatii mai intime cu iubitul meu, nu am avut contact sexual doar m-a masturbat, imi curge sange, sunt virgina si prima data am crezut ca este de la himen. Am observat niste pete maro pe chilot la cateva zile dupa dar nu pare a fi sange.Cand imi bag eu degetul ma doare si se simte ceva imflamat inauntru dar nu stiu ce ar putea fi. Poate sunt paranoica dar daca aveti niste explicatii sa-mi dati ar fi perfect

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil infectie de la unghii sau maini murdare.
Masturbarea la virgine nu se face in vagin, ca oricum nu simti mare lucru acolo de la un deget, daca nu intra un penis, ci cu degetul sau limba pe clitoris.

| Nouvel a răspuns:

Te-a ranit, sau te-a dezvirginat cu degetul. Mergi la un ginecolog.

| Design2021 a răspuns:

Ai putea sa ai rani vaginale din cauza masturbarii sau sa ai ceva infectie, cel mai bine consulti un ginecolog, cu astfel de probleme nu este de joaca.

Orce infectie sau rana se poate transforma in ceva mai grav daca nu este tratat.