| neanicu a întrebat:

Pentru. doamne - la cat timp de la prima intalnire v-ati logodit, si cum s-a intamplat? ce inel de logodna ati primit?

3 răspunsuri:
| elamit a răspuns:

La 3 ani ne-am logodit un inel de argint, si dupa 4ani am facut nunta.

| gabriela a răspuns:

Dupa 3 ani! o cina cu familiile! am tras verighetele, dupa ce am baut sampania din paharul cu verighete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 2 ani de relatie, de Craciun am cautat inelul in brad printre alte ornamente...am avut ce cauta happy E din aur si are 30 si ceva de pietricele, ehe le-am numarat odata. Iubitul meu a vrut sa fie mai original, si de aceea mi l-a daruit pe acesta si nu unul simplu cu o singura piatra