| dancapitan a întrebat:

S-a intamplat vreodata cuiva de aici, sa ofere un inel de logodna, si raspunsul sa NU ...fie DA?

3 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Eu am primit inelul de logodna, acum 4 ani, in noaptea de Revelion, dupa 6 luni de relatie, si am spus NU! apoi am continuat cu ...Nu inca!

Am mai tras de relatie 2 ani si jumatate, dar nu am facut pasul. Ma pup si acum pentru asta! happy

| cOnTexT a răspuns:

Mai rar, pentru ca atunci cand se pune intrebarea e totul clar :X! Desi vara mea i'a spus prima data NU apoi a zis DA! bft

| bCtz123 a răspuns:

Nu stiu daca s-a intamplat cuiva, insa tot timpul exista exceptii.

Daca vrei sa o ceri in casatorie, o sa fie bine, nu te mai gandii la prostii, daca esti cu femeia de mult si va intelegeti bine o sa iti spuna da mai mult ca sigur.

Lasa alte ganduri. O sa iti spuna da.

Si casa de piatra Dan.