| Daysukki a întrebat:

Pentru fete:ati sarutat vreodata o alta fata? care imi depaseste recordu' primeste funditalaughing

Răspuns Câştigător
| StarB a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu o prietena...eu nestiin pana atunci sa sarut sa oferit ea sa ma ajute laughing iar acum dupa ce am testat asta si pe baieti crede-ma e mult mai excitant cu o fatalaughing)

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Da,am sarutat alta fata, pe care o si placeam, nu doar ma prosteam cu ea in vazul lumii.

| simiiii a răspuns:

Se pune daca m-a pupat colegamea [ cea mai buna prietena ] din gresealarolling on the floor? adica rolling on the floor cand sa ma pupe pe obraz ca trebuia sa plece eu am intors capul dupa unu frumos si m-a pupat pe gura, laughing) dar vreau sa mentionez ca N-a fost sarut!batting eyelashes

| Daysukki explică:

laughing eu nu-s lesbi, dar la mine sarutu nu inseamna nimic deci TEAPA!big grin

| Daysukki explică:

Doamnee voi chiar sunteti dusi rau,si ce dac am sarutat fete. si pe vremuri, cand barbatii se duceau in razboi se pupau pe gura in semn de respect fara sa insemne ceva, oricum daca 2 fete sau 2 baiati se saruta nu-n seamna ca-s lesbi sau gay,ba da mai informativa! ca sa stiti si voi curva inseamna o fufa care e ff simtita cu ne in fata si care se culca cu barbati pe bani, a fi lesbi inseamna a fi atras de acelasi sex, la fel ca gayy. aa si recordu meu nu-i de 80-90.

| anonymus a răspuns:

Sa sugi o...

bomboana

| Ana_4223 a răspuns:

Daaaaaa si ssarut sarut cu limba doamne ce zurlie sunt laughing) ...si a fost la adevar si provocare la 21 de minute si 20 de sec

| JustMeBăi a răspuns:

Normal ca am sarutat de multe ori...

...pe obraz.

| asdasasasas a răspuns:

Moooama lezby ville ce *** e aici?rolling on the floor)))
am 2 fufe in clasa care sh`o sarutat la adevar sau provocare
si @Daysukki ia zine recordu tau oare sa fie 80-90?laughing)

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Nu,nu am sarutat pentru ca nu sunt lesbianca.Doar acelea fac asa ceva. fundita?

| RoxxuInna a răspuns:

Doamne ce copila copac esti ...Nu sunt lezbiank...creier de peste

| dublud a răspuns:

Nieet.

| anuca22 a răspuns:

Nu ca nu sunt lesbiana si cu un baiat e mai cool pentru ca e un om de sex opus asa cu o fata e naspa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu

| spread a răspuns:

No way