| monicaaa17 a întrebat:

Pentru fete:Ati fost vreodata lovite de un bărbat?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Intrebarea corecta era :,, Pentru fete : Ati fost vreodata lovite de un bărbat? Daca da, de ce?''

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Da, a fost unul chiar bun, dar m-a lasat asa intr-o stare de veghe ultimul sezon, am simtit ca este ceva incomplet. Ar trebui sa il faca si pe al treilea, numarul de manga este suficient pentru realizarea unui nou sezon. Cred ca o sa mai intarzie cu lansarea lui, pentru ca pandemia a dat peste cap planurile studioului. Un anime bazat pe evenimente religioase, derivate din original, cu un protagonist ale caror puteri depasesc asteptarile atat cunoscutilor, cat si taberelor inamice. Transformarea de la sfarsitul primului sezon a fost una epica dpmdv, iar ceea ce ma satisface cel mai mult este faptul ca s-a aflat in al doilea sezon proveniența serafimului lui Yuichiro Hyakuya.

| alina2k18 a răspuns:

Da, am fost.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu niciodata nu am fost.

| JustStitch a răspuns:

Fosta mea prietena era batuta de fostul ei, a dat de mine si era super fericita ca a scapat de el dar intr-un finat tot cu el s-a maritat fiindca se mai gandea la el. si am lasat-o sa aleaga ce vrea, si m-a parasit.