| Larisa_3441 a întrebat:

Întâi vreau sa spun la mulți ani celor care poarta numele de Alex sau derivate ale lui. Am o întrebare pentru fete:ați sarutat vreodata un baiat? Adica voi sa fi-ti cu inițiativa,sa veniți spre ei si sa ii sarutati,daca da,cum a fost? Ați fost respinse? Iar pentru băieți,d aca sa spunem ca acel baiat este mai timid,iar fata face primul pas si il saruta,ar fi ok? Vreau sa imi iau inima in dinti si sa il sarut pe băiatul pe care il iubesc, pentru ca va începe Scoala si nu voi mai avea o mare ocazie sa fac asta. El este mai timid, are 16 ani face in Decembrie 17 si nu cred ca a mai avut iubita, da stiu suna absurd dar nu a mai avut, deci cum sa imi dau seama daca a mai sarutat pe cineva inainte? Gen daca sunt prima laughing FUNDA

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| varcolaccc a răspuns:

Mi-ar place sa ma surprinda si pe mine o fata cu un sarut happy. Frumos încearcă ca nu ai nimic de pierdut. Succes

| alisuc a răspuns:

Pai propune-i pentru inceput sa jucati ceva de genu adevar si provocare ca sa vezi ce-ti raspunde daca alege provocari poti sa-i dai una de ex lasa-ma sa te sarut acum nu stiu daca te place dar daca da spune-i asta si vezi ce reactie are daca alege adevar poti sa-l intrebi daca a mai sarutat pe cineva pana acum. sau poti sa mai adaugi cum ar fi adevar, provocare, ce ai face daca...si pe cine ai scoate din foc, aici poti sa alegi doua pers si el sa aleaga una si poti sa te pui u si inca o fata. la ce ai face daca poti sa il intrebi ce ai face daca.te-ar saruta o fata. si dupa toate astea vezi ce reactie are poti sa joci si in grup ca sa nu poata refuza acum u decizi sper ca ti-am fost de ajutor :*

| alisuc a răspuns (pentru alisuc):

P.S multumesc si eu de urare

| BvBFan a răspuns:

Niciun baiat nu se supara daca e sarutat, logic. Mai ales daca este timid sau primul sarut.

| AlexFR a răspuns:

Uita-te fix in ochii lui, si incearca sa te apropii de el incet(ca si cum ai vrea sa-l saruti) si daca si el te place nu te va refuza, daca te refuza, fa pe suparata si spune-i ca il place si vezi ce va zice... Si o sa-ti dai seama daca a mai sarutat pe cineva, daca nu, va fi cam,, stangaci''! MULT SUCCES! Funda?
PS: Multumesc de urare! :*