| Addз a întrebat:

V-ati sarutat vreodata?

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu,dar mi-ar plăcea mult. Cred că e o senzaţie uimitoare. love struck

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Hey
Da,a fost foarte fain
Era o zi de sambata,la o sap de cand eram impreuna, ne'am intalnit, a fost intr-o camera intunecoasa.am stat acolo timp de vreo 30 de min
Atunci a fost primul meu sarut, a fost fenomenal mi-a placut la nebunie
Dupa vreo 15 min dupa primul sarut ia`m zis.
"Mai bine sa mergem afara." iar el a zis:
"Poi, daca iesim afara nu mai putem face asta..." si atunci iar ne'am sarutat
Nu o sa uit ziua aia niciodatalove struck
u?
Oferi fundita?

| helpu a răspuns:

LOOOOOL. Normal ca m`am sarutat

| forever4you a răspuns:

Dalove struck si a fost cel mai frumos sentiment:X love struck doamne primul sarutday dreaming cel mai minunat moment...dar nu numa-i primul ci toate saruturile au fost minunate, am sarutat doar un singur baiattongue

| Wildie a răspuns:

Nu.Am 13 ani, dar vad ca multe dintre prietenele mele au facut asta

| Tiffany89 a răspuns:

Dalove struck tu?smug

| lila_7629 a răspuns:

Nu si no sa se-ntample in viitoru apropiat