| sparlu a întrebat:

Pentru fete. Cate dintre voi papusile ati avut orgasm de punct G. Daca nu stiti ce este sincer nu are rost sa lasati comentariu.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai realizat, cat de cat, media de varsta a celor care pun intrebari aici? Vorbim de copii intre 10 si 17, 18 ani.Cei de 17, 18 nu sunt prea multi, abunda in schimb nelinistitii de la 13, 14, 15 ani,care inca nu stiu bine ce inseamna sex,iar tu ii intrebi de orgasm si punct G.
Din raspunsurile pe care le-ai postat, stiu ca tu stii despre ce e vorba si ai prins sensul, chiar foarte bine.
Aici avem de-a face cu fete care se umplu de boli venerice la 13 ani si de baieti care inca nu au curajul sa spuna ca le place o fata! Ceea ce vreau eu sa spun,este ca ei au o idee aproximativa despre sex,fac greseli enorme,trebuiesc intr-adevar ajutati si ca nu e nevoie sa le mai dai si tu idei,au destule si foarte proaste!
Peste putin(deja au intrebat ce e asta),vei vedea intrebari de genul cum pot ajunge la orgasm sau iubita mea nu poate ajunge la orgasm ce sa fac. Fara sa stie ca orgasmul incepe din creier si se termina acolo unde se termina,fara sa-i inteleaga mecanismul si fara ca tu sa fii acolo sa le poti explica de fiecare data. Oricum se simt pierduti intr-o lume a oamenilor mari, nu e nevoie sa le mai dai si amanunte care sa-i puna pe foc complet!
Sper ca m-am facut inteleasa si sper sa nu o iei in nume de rau, nu am avut intentia sa te jignesc cu ceva.

6 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Si daca au avut de punct C?

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Eu am orgasm de punct P.

| zxzx a răspuns:

Prost mai esti frate

| trollface a răspuns:

Papusile au orgasm?

| Buuff a răspuns:

Nu ma duce draga capu.si hai sa"ti zic ceva la intrebarile tale atata de.asa esti obsedat saracu de tine de sex.asa ca vezi-ti de treaba ta... sa nu"ti zic pe nume ca m"ai enervat si se vede ca esti prost de bubuiwinking