| LovelyBitch a întrebat:

Fac engleza intensiv si am accent britanic.Imi place foarte foarte mult engleza si vreau sa lucrez cu ea. Daca stiti cum pot contacta fete din anglia cu varsta intre 10-15 ani.Chiar vreau sa vad cat de bine ma descurc cu engleza tongue Dec, lasati un comentariu si eu dau funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Iulia357,
In primul rand poti sa devi membru pe ceva joc virtual. Acolo sunt foarte muti copii care vor sa comunice. Daca te intelegi cu cineva bine din toti acei copii poti sa ii intrebi de unde sunt si crede-ma ca cei mai multi sunt din America. Astfel faceti schimb de ID-uri si vorbiti.
Pa, pa

2 răspunsuri:
| CookieYumm a răspuns:

Try youtubewinking

funda?batting eyelashes

| LLO a răspuns:

Pe imvu. Este un chat cu oameni din toate tarile.