| alex16tm a întrebat:

Pentru fete: ce ati simtit cand ati fost dezvirginate? V-a durut tare, v-a curs mult sange, vi s-a rupt himenul usor sau mai greu?

Răspuns Câştigător
| Laaviniaa a răspuns:

Eu am simtit cum cineva m-ar pisca si mi-a cusr putin sange. Deci mi s-a rupt himenul.

| alex16tm explică (pentru Laaviniaa):

Probabil din cauza ca vaginul era stramt si peretii lui erau tari si foarte apropiati. e singurul moment cand o fata e stramta, ca dup-aia poti intoarce tirul in vaginul lor.laughing)

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru alex16tm):

Aoloorolling on the floorrolling on the floor

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu-ti pot raspunde la aceasta intrebare. Cand se va intampla, vei fi primul care va afla!

| Analytical a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Cu siguranta! primul de la coada?! laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Analytical):

Da mai Anowinking

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Analytical):

Analytical, anolytical

| Analytical a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Analytical= analitic! not my second name! laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Analytical):

Yes I know this, but I read wrong and I wrote "Ano" and then... My mistake. Sorry!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Analytical):

Ete na, ca o daduram si in engleza!

| BonneLess a răspuns:

Ma tem ca nu o sa-ti raspunda niciuna. straight face
P. S.: Eu sunt virginicahee hee