| coriiina a întrebat:

Am introdus guma aceea de la creion de un cm in vagin. Mi-e trebuia sa-mi vina mernstruatia. A curs putin sange, dar nu m-a durut. S-a rupt himenul?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Uite,eu sper ca e gluma.Totusi,daca chiar ai avut (n-ai avut) minte sa faci asta te anunt ca ti s-a rupt himenul.Ce curiozitate asa mare sa fi avut ca sa te joci cu organele tale sexuale si sa te dezvirginezi ca ultima fraiera,habar n-am,dar vei tregreta tu mai tarziu.

Daca tot vroiai sa vezi ce e pe acolo,luai o oglinda si scapai de stres.
Daca vroiai sa simti ceva,iti gaseai un iubit, te indragosteai, asteptai 1 an /sau pana faceai 18 ani, si faceai sex.Sau pur si simplu iti gaseai un handralau pe strada si o faceai.

De ce sa te masturbezi in felul asta.Preferam sa imi spui ca ai facut-o cu un boschetar.Era mai uman.

Multa minte pe viitor!

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Guma de creion?laughing))) doamne uite ca mai sunt si nebuni d-astia. Dc n-ai incercat sa bagi un creion intreg?laughing

| MarYoBenucci a răspuns:

Mai in gluma mai in serios... am un facalet acasa in caz ca ai vrea ceva mai mare laughing

| adina20042007 a răspuns:

Draga Corina, exista jucarii sexuale gen vibratoare etc.Sunt sigura ca ai o varsta destul de frageda daca ai facut aceasta prostie cu guma de la creion.Iar de himen, probabilitate de 80% ti s-a rupt.Deci,exista riscul sa nu mai fi virgina...

| wild994 a răspuns:

Eucred ca tampenia asta vroiai sa le-o spui parintilor tai.