| Flinn a întrebat:

Pentru fete. Ce ati vrea sa faca baiatul la prima intalnire? Cu ce sa va cucereasca? dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi ajunge sa fie el insusi, nu trebuie sa faca pe grozavul in fata meahappy. Vreau sa cunosc persoana asa cum e nu cu "o mie si una de fete", ca asa nu-si are rostul si ar insemna ca cunosc doar o imagine... Ce ar trebui sa faca la prima intalnire? Sa preia el initiativa, ma refer la primul sarut, sa gasim teme de discutie comune.Si recunosc ca un trandafir din partea lui "m-ar da pe spate".

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu trebuie sa faca ceva special ca sa ma cucereasca, ci pur si simplu sa fie el insusi, sa fie natural, respectuos, comunicativ, glumet dar sa fie cu bun simt, sa fie asa de viata...nu stiu, fiecare are felul lui de a fi si farmecul lui aparte, fiecare are calitatiile lui, pune-ti in valoare calitatiile tale si nu te da cineva care nu esti, nu te lauda si nu te da smecher ca fetelor nu le place astfel de baieti; fi sincer si nu inventa minciuni despre tine ca sa impresionezi.Sa sti ca daca o fata te va placea, te va placea asa cum esti tu, pentru.cine esti tu, lasa mereu sa vina totul de la sine!

| :X pinky love you :X a răspuns:

Poi sa fie tandru si romantic, iubitor si frumos. Bine aranjat[pentru ca aspectul fizic conteaza in ziua de azi] si sa stie sa se comporte cu o domnisoara si sa stie sai scoata in evidenta calitatile nu defectele.

Răspuns utilizator avertizat
| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Pai... Ar trebui sa ma faca sa rad, sa nu faca glume proaste, sa nu bata apropo-uri penibile, sa grijuliu si sa arate ca ii pasa de mine si de relatie big grin

| iuandfto a răspuns:

Cu ceva dragut. N-as vrea sa faca pe interesantul si sa faca gesturi de parca ar fi cel mai cool. As vrea sa fie dragut si timid. Nu m-ar interesa florile. As vrea sa se poarte ca de obicei si sa fie prietenos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O. o "Fii tu insuti", serios? Si daca e un porc? O_O"
Cel mai normal ar fi sa o tratezi cu grija, sa o complimentezi pentru imbracaminte sau par in caz ca e diferit si sa nu faci pasi prea repede, s'ar putea speria.