| MaTrIx8378 a întrebat:

Cum ati vrea voi sa fie baiatul ok la prima intalnire dintre un baiat si o fata? daca el este putin mai timid, si v-ati cunoscut doar virtual si va da-ti intalnire si va vedeti, cum ati vrea sa fie? cum sa se comporte, cum sa va cucereasca? vreau mai multe pareri ale fetelor, funda

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Tine minte prima regula la intalniri cu fete: Trebuie sa o faci sa rada, sa se simta bine in compania ta. Nu exagera cu glumele, nu fi badaran, nu fa glume cu tenta sexuala la adresa ei si nici la adresa altor persoane de sex feminin. Alte reguli: fi prezentabil, imbracate cat poti de bine si sa fi spalat si parfumat(dar nu in exces). Nu vorbi prea mult despre tine, lasa-o pe ea sa vorbeasca despre ea, tu doar incearca sa o asculti, din cand in cand fa-i un compliment dar nu prea multe ca bate la ochi si pari un disperat. La sfarsit daca poti, plateste tu consumatia. Nu trebuie sa te dai destept si sa te apuci sa-i explici ce inseamna fuziunea si fisiunea nucleara, tu doar ai grija ca ea sa rada si sa se simta binea pe toata durata intalnirii. Ai face bine sa ai povestiri haioase despre tine in care sa nu exagerezi. Prin acest gen de intamplari haioase ii vei da de inteles ce fel de om esti tu, astfel eviti sa-ti etalezi calitatile in mod direct. Sa nu uiti sa mai fi si serios, sa nu te ia drept mascarici. Cam astea sunt principalele reguli la intalniri, nu te lua intotdeauna dupa sfaturi gen "fi tu insuti", este greu cand ai un geamantan de emotii la tine. Sa stii ca emotiile si balbaielile dau bine cateodata (depinde de fata).

| monicutzaMonicutz a răspuns (pentru olivert1310):

Am si drptate nu mai am ce adauga...

| monicutzaMonicutz a răspuns (pentru olivert1310):

Nu mai am ce adauga asta e cel mai bun sfat...

| MaTrIx8378 explică (pentru monicutzaMonicutz):

Care e acel sfat? ca vad ca nu mi-ai dat niciun sfat tu straight face

| monicutzaMonicutz a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Nu eu dar am spus ca nu mai am ce adauga la sfatul lui olivert 1310 este cel mai bun

| monicutzaMonicutz a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Bai eu am zis ca e ff bun sfatul lui ovivert...