| popmirgea1999 a întrebat:

Pentru fete: ce fel de baieti va plac? mai timizi asa, mai sportivi sau mai golanasi cu tupeu etc. rasp arguumentat(funda)

6 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Asa cum baieti sunt atrasi in general de femeile frumoase, dar proaste si cam usuratice, asa si femeile sunt atrase de tipii duri si smecherasi. Dar asa cum barbatii nu se insoara cu usuraticele asa nici femeile nu prea ii aleg pe smecherasi. Cel putin eu asa sunt. Imi plac tipii extrem de bine facuti, cu fete de alea smechere si dure dar m-am maritat cu un tip linistit si iubitor. Si sa-ti mai zic o chestie.......pana in final nu conteaza cum esti sau cum e persoana cealalta, conteaza sa te intelegi. Cand o persoana iti zice ca nu ai tupeu, ca nu esti smecheras sau eu stiu si cand te critica prea mult, e clar ca pers respectiva nu se potriveste cu tine, ea vrea altceva decat esti si sincer, nu se merita sa te schimbi in altceva pentru nimeni. Acum tu faci cum vrei.

| eu4you a răspuns:

Clar, din fiecare cate putin... dar din timizi, putin mai mult.Asa sunt eu.Nu ma intereseaza neaparat cum arata un baiat (dar nici hidos sa nu fie), nu vreau sa fie popular (dar nici ultimul ratat). Vreau sa te simti bine in propria piele in preajma lui, sa nu fie fals. Un baiat care sa fie si putin pervers (dar nu sa ajunga la nesimtire cu chestii de genu' "ti se vad buretii","stai sa iti asez breteaua" sau, cel mai rau "vrei sa ne frecam?"). Si, cel mai important, sa fie masculin (dar nu prea obsedat de chestii masuline, daca ma intelegi)...si,lista mai poate continua dar astea sunt lucrurile fundamentale.

| didi2802 a răspuns:

Cred ca din fiecare cate putin happy ...cu toate ca experientele mele au fost mai mult "golanasi cu tupeu", nu stiu de ce.Probabil ma simteam mai in largul meu cu ei, mai "importanta" sa spunem asa.

| Antonima19 a răspuns:

Baieti Timizi
Sa spunem ca fata e timda si baiatul. Atunci cine face primul pas daca amandoi sunt timizi.
Baieti Sportivi
Sunt sexy mai ales cand joaca fotbal si isi dau tricoul jos si sa mearga si la sala sa aiba agdomen Aww

| crysuuuu a răspuns:

Sincer baietii sportii sunt cei mai atri mai ales cand merg pe terenu de football is joaca, atuncii incepe distractialaughing

| anyyta_9892 a răspuns:

Eu cred ca majoritatea fetelor prefera baietii mai smecherasi si mai vagabonti decat cei cuminti...sunt foarte putine fete carora le plac baietii timizi...adica e urat sa iesi cu un baiat timid si sa vorbesti numai tu