| TaNn0 a întrebat:

Pentru Fete Va plac baieti sportivi? Care stiu karate si care are muschi?

13 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

,,Mie Imi place Baietii care stie limba romana. "Si din cate vad, tu nu prea faci parte din aceasta categorie.

| Noone4u a răspuns:

Stiu ce baieti nu-mi plac, aia care "n-are" scoala!

| eusicumine98 a răspuns:

Da, ne plac. Dar oricand suntem gata sa il schimbam cu unul inteligent oh go on.

| cristi_3894 a răspuns:

Degeaba are muschi si este sportivi daca este analfabeti.

| papusica987 a răspuns (pentru cristi_3894):

Clar!rolling on the floor

| cristi_3894 a răspuns (pentru papusica987):

Sper ca ai inteles la ce m-am referit laughing
Am fost doar putin ironic.

| papusica987 a răspuns (pentru cristi_3894):

Dalaughing

| Noone4u a răspuns (pentru cristi_3894):

Ahahahaaaaaaaaaaaaa rolling on the floor))))))))))))))))

| Scriitoarea a răspuns:

Nu trebuie sa aiba muschi sau sa faca un anumit sport.Adica dupa parerea mea trebuie sa faca si un pic de sport, dar pana la urma nu fizicul conteaza ci caracterul. poate fi cel mai cel baiat din lume daca nu stie sa lege 2 cuvinte corect sau sau are un caracter....Nu trebuie ca acel baiat sa stie karate ca sa fie placut.Trebuie sa fie el insusi si sa lase imaginea la o parte cand vorbeste cu o fata.

| FuckTWorld a răspuns:

Degeaba stie karate si are muschi baiatu, mintea conduce pumnul, daca nu il duce mintea degeaba stie karate.In ziua de azi trebuie sa stii sa faci bani nu sa stii karate.Numai Bine!

| RemusAndrei a răspuns:

De ce sa nu "are" inteligenta baiatul?

| Marianacebanmary a răspuns:

Nu stiu cum la alte fete dar mie foarte tare