| cineva302445 a întrebat:

Pentru fete. Cum au fost primele voastre experiențe cu sexul oral și cu gustul spermei băiatului? A fost incitant, va plăcut sau din contra, v-a fost scârbă când ați gustat prima dată din sperma unui băiat? happy

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta de câteva ori. Dacă vezi că nu obţii răspunsuri, de ce insişti?

| Vegeta07 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Troll,distrus,obsedaat nu stiu cum sa ii mai zic... ultimele zile numai cu sexu oral vezi aici inghitit sperma

| Li200La a răspuns:

Aoleo. Îți e frica sa sa o faci sa înțeleg? Asculta mă, o sa Îți placa. Nu te mai panica și fa o!