| clauphotograph a întrebat:

Pentru fete, cum e mai bine pentru voi sa fiti deschise sa puteti vbi despre orice adica gen va traiti viata la maxim sau sa stati retrase rusinoase etc? care vrea sa ne cunoastem si sa ne distram sa lase:*

2 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Pai adica sunt unele fete care traiesc viata cu adevarat la maxim, si unele care nha, sunt mai rusinoase, gen, eu blushing sunt mai rusinoasa de firea mea cand merg in locuri noi, dar dupa aia imi dau drumul si incep sa traiesc si eu viata la maxim! :*

| Funditssa a răspuns:

Nu e bine nici asa nici asa! Intre cele 2!
winking Sa stim cand sa fim deschise si cand nu sa stim cand sa avem incredere si cand nu! E complicat :*! love struck
Funditssa love struck?