| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE: Cum ati fost sau cum ati vrea sa fiti cucerite? care e cel mai maxim mod pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

Mie mi a plăcut faza.
Băi, n are rost să încep cu teoria chibritului, cum că suntem diferite şi metodele de cucerire diferă de la o fată la alta, că ştii asta, aşa că ţi spun părerea mea.
Deci, ceva mai general, dar nu prezent la toate fetele, e că fiecare suntem atrase de inteligenţă, în special cea emoţională, de fidelitate, de băieţi îndrăzneţi şi fermecători. Chestia naşpa e că mai toate fetele se rezumă la cum arată un băiat.
Acum să ţi zic ce m ar da pe mine pe spate:
Un tip cu personalitate puternică. Adică, dacă vrea ceva, frate, să-l ia, bine, în limita bunului simţ.
Să vină la mine curajos, nu tupeist, că o dăm în altceva, şi să mă abordeze pur şi simplu. Acum două seri mi s-a întamplat ceva de genul, s a învartit ceva în jurul meu (să vadă dacă s bunăciune), apoi, pur şi simplu s-a băgat în vorbă cu mine.
Deci tipii curajoşi, care ştiu ce vor de la viaţă şi nu aşteaptă să îi aducă soarta împreună.
Aşa, tipii care sunt politicoşi şi ştiu să-ţi vadă nevoia.
De ce nu, tipii musculoşi. Înainte aveam o chestie pentru tipii înalţi cu păr creţ. acum am o chestie pentru tipii bine-făcuţi. Asta mă face să ma simt în siguranţă lângă ei.
Deci, dacă într-o seară vii la mine, îmi spui că vrei să ieşim în oraş, iar eu nu am voie să refuz, te întinzi ci mine la vorbe (îmi demonstrezi subtil că eşti deştept de mama focului) şi te oferi să mă conduci acasă cu maşina, sau e ok şi pe jos atât timp cât îţi place să te plimbi şi în faţa blocului mă îmbrăţişezi lacom, poţi fii sigur că toată noaptea mă voi gândi la tine. Până a doua zi, când mă invită altu'. big grin

Dar, majoritatea fetelor vor să le scrii poezii, să le spui că s frumoase şi să le cânţi la chitară, cu un trandafir în gură.
Na, eu sunt mai atrasă de tipii care mă surprind.

8 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

laughing cel mai maxim mod? unde ai auzit. exprimarea asta?

| dygas a răspuns (pentru Paula007):

Da fata ce te mira? cel mai maxim mod, cel mai tare mod in care te a cucerit un baiatbatting eyelashes

| Paula007 a răspuns (pentru dygas):

Serios acum. renunta la limbajul asta. nu o sa te ajute sa cuceresti pe nimeni, ai cuvantul meu de onoare.winking

daca ai o anumita fata in minte, ai putea sa iesi cu ea 1 data. sa va plimbati, vorbiti. apoi. sa o ignori total urmatoarea saptamana tongue
fetele au o problema cand vine vorba de ignorat. vei vedea tongue

| Paula007 a răspuns:

Mare e gradina Domnului oh go on

mi-as dori un tip care sa stie sa scrie, sa aiba o tenta de cultura generala si alte subiecte de discutie decat meciul dintre Steaua si Rapid sau ultimele updatari de pe facebook.

cea mai interesanta abordare poate ai vrea sa o afli. laughing

un tip mi-a spus sa fug cat mai departe de el, pentru ca nu ar fi o influenta buna in viata mea... si suntem impreuna de 3 ani laughing

| dygas a răspuns (pentru Paula007):

Paula scuze cati ani ai? mai mult de 10 nu iti dau, uite comentariu la fata de mai jos care a inteles ce am vrut sa zic si nu s-a mirat de 2 ori pana sa imi dea un raspuns. Daca va e greu sa intelegeti o intrebare sau e prea complicata exprimarea pentru voi, va rog treceti la urmatoarea, evitati o. wekend placut!

| Drolja a răspuns (pentru dygas):

Da da. Se scrie weekend tongue

| Exilee a răspuns:

Sper ca esti singura.

| HittlerTV a răspuns:

Cu o cutie de bomboane si o bere rece.