| smart22 a întrebat:

Pentru fete. cum v-ati dori sa fie nu baiat? ce ati vrea sa aiba si cum ati dori sa fie? ca sa va placa?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Sa fie dragut, simpatic, amuzant, dar nu peste masura, sa fie romantic, inteligent, sa aiba un suflet bun, sociabil, prietenos, sa arate bine si pe dinafara si pe dinauntru big grin. Sa nu fie mai mic ca mine (fata) ca inaltime, ca varsta nu mai conteaza. Sa nu fie increzut, superficial si sa se creada smecherul smecherilor, adica tupeisti. Un baiat fin si tandru laughing. Ceea ce e greu de gasit. Funda te rog?

| tenutza a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Barbatul ideal e frumos, stilat, manierat, nu fumeaza, nu bea, nu injura, si mai ales, nu existalaughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Ceea ce e drept ceri si putine lucruri...Mai taie din ele!

8 răspunsuri:
| Arsels21 a răspuns:

Da... cu siguranta foarte dragute descrierile voaste laughing dar din pacate sunt doar niste aberatii.
va spun eu ce cauta o fata la un baiat (in general)
sa fie placut dpv fizic;
sa dispuna de capital;
sa nu fie plictisitor;
sa alimenteze ego-ul unei femei dar in acelasi timp sa poata demonstra ca el este un mascul alfa happy
restul e cancan laughing
Good luck!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arsels21):

Ai dreptate asa e, dar nu inteleg ipocrizia fetelor de ce mint

| TheBaby a răspuns:

Să ma protejeze, sa fie frumos şi să aibă cap, cât de cât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul banii si iar banii

| Doinitzz a răspuns:

Sa fie el insushi.desigur sa tina la fata pe care o iubeste.

| BonyA a răspuns:

Sa stie sa poarte o dicutie.sa stie cand sa fie serios si cand sa glumeasca sa aprecieze ce are langa el,sa fie glumet sociabil, sa nu judece lucrurile dupa "ambalaj" sau aparente, sa fie spontan...