| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat cand face chestii tampite atunci cand e in preajma unei fete inseamna ca vrea s-o faca faca sa-l placa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat vrea sa iasa in evidenta.
Dar asa functioneaza creierul nostru, cand se afla fata de care ne place prin preajma, creieru' se seteaza pe modul tembel si incepem sa ne purtam ciudat dintr-odata, fara sa ne putem controla uneori.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In aceste cazuri, teribilismul caracterieaza pe cei ce nu au ce spune.E singurul lor mod de a arata ca si ei exista.

| Mozurov a răspuns:

Da.E metoda generala a baietilor de a face ceva doar ca sa ii atraga atentia fetei.

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Normal,altfel nu s-ar mai prosti atat.

| InViataReala a răspuns:

Daaaaaa!
Te place!winking

| ℓDℓ a răspuns:

De obicei vrea sa iasa in evidenta.El crede, probabil, ca asa o atrage.E o prostie, dar in fine.Pentru a cuceri o fata trebuie sa fi TU!

| ℓDℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Tembellaughing
e tare...

| anonim_4396 explică (pentru ℓDℓ):

Nu neaparat vrea sa iasa in evidenta.
Dar asa functioneaza creierul nostru, cand se afla fata de care ne place prin preajma, creieru' se seteaza pe modul tembel si incepem sa ne purtam ciudat dintr-odata, fara sa ne putem controla uneori.

| Predatorgirlx a răspuns:

Uneori,dar alte ori le face pentru ca asa vrea el.