| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete. Cum va masturbati?

13 răspunsuri:
| Alișa00000000000 a răspuns:

Doamne!,,,du`te pe autostrada soarelui gasesti acolo destul...nu`ti va mai trebui masturbatierolling on the floor

| IleanaConsaZeAnA a răspuns:

Cu un vibratorwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bulimiarexia a răspuns:

Habar nu am, nu m-am masturbat niciodata dar incearca cu ceva nu stiu...mai gros ...scuze de exprimare. laughing

| Knight_2136 a răspuns:

Incearca cu un stilu, cu o papusa laughing

| marcel_8906 a răspuns:

Mai bine ti lasi imprumuta pe al "meu"

| andrei213 a răspuns:

Bagati morcuovu in **** sau castravetele laughing

| Ank02 a răspuns:

Incearca cu un cactus!

| muzicaparty a răspuns:

A innebunit lumea baa!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca o plimbare romantica pe o cultura cu morcovi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca cu o cheie franceza, sau cu niste maracini de Baragan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-a lasat Cristina de izbeliste... Cica, dureaza ceva timp pana se modereaza avatarul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

e normal ca nu merge cu degetul nebuno, vrei sa te curentezi? cititi manulalul de folosire si pe urma treceti la turbare