| xoxo16 a întrebat:

Pentru fete: Daca iubitul vostru v-ar cere in casatorie, cum ati prefera sa fie? Vreau detalii amanuntite.

Pentru baieti: Daca vi-ati cere iubita in casatorie, cum ati prefera sa o faceti? Vreau detalii amanuntite.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm... mi-as dori sa fiu ceruta in casatorie in Turnul Eiffel, cand ma astept mai putin. In momentul in care privim lumea de sus, jos sa fie "aranjate" lumanari care alcatuiesc celebra intrebare "Vrei sa te casatoresti cu mine?" / "Vrei sa fii sotia mea?", iar iubitul meu desigur sa aiba inelul la el.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu sunt pro insuratoare

| lollipops a răspuns:

Eu vreau pe o insula exotica, inconjurata de dansatori latino care sa si cante "Eres tan lindaaa.../ dia quieres ser su companiaaa..."
Mai bine nu ca fug cu unul dintre ei happy

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Eu nu sunt absurda gen sa zic, ca as vrea sa fiu ceruta in casatorie in nu stiu ce loc doar vreau sa fiu luata prin surprindere si chiar sa plang de fericire, sa imi aduc aminte toata viata acest moment. Si la ziua mea, si la Revelion, Craciun, Pasti, la o plimabare in parc, practicand un sport extrem, intr-o vacanta, oriunde numai sa fie ceva special.

| Yay000 a răspuns:

Awwwww ily nu contează, numai să facă asta :3.