| zxzx a întrebat:

PENTRU FETE : Daca un tip v-ar observa pe strada si ar dori sa obtina un numar sau o intalnire cum ar trebui sa interactioneze cu voi tinand cont ca va aflati pe strada, poate e si aglomeratie. Ce ar trebui sa zica sau cum ar trebuis 'sa se bage in seama' fara a fi penibil?

PS: se presupune ca tipul arata atractiv si sunteti dispuse sa ii dati numarul.

Răspuns Câştigător
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Niciodata sa nu dai numarul, eventual un ID de messenger.Nu ar trebui sa zica multe baiatul doar ceva de genu: "-Hei, scuza-mi indrazneala dar nu mi-am putut lua ochii de la tine cand te-am vazut pe strada. Sper sa nu te simti ofensata dar, imi poti da o posibiliatte sa te mai contactez sa ne cunoastem eventual? "
(iar cel mai bine ar fi ca el sa ii dea un ID fetei.)

10 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Daca arata i`asi da id`ul nu numarul, nu poti da oricarui on de pe strada nr.de telefon
fara a fi penibil... poate asa sanchi se loveste de tine isi cere scuze se prezinta bla bla bla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ella3133):

Bv. pe strada il cunosti de cateva secunde nu sti ce ii poate capu

| Ella3133 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ei eu ce am zis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ella3133):

Am zis bv adica cofirm si eu sunt de acord happy

| zxzx explică (pentru Ella3133):

Se presupune ca te atrage foarte tare acel tip.

| h3r a răspuns:

Buna. Eu una nu i-as da nici id-ul, nici numarul si mai ales o intalnire. Poate sa fie el si raza de soare.
Adica nici macar nu il cunosc, doar l-am privit cateva secunde.
Acum, depinde de fata, de mintalitate si bineintes de... educatie.

| Ella3133 a răspuns (pentru zxzx):

Cat de tare poate=]]]
pe mine ma atrage si cum se comporta, nu numai cum aratawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru zxzx):

Se prosupune ca il cunosti deja, atunci. si nu mai e nevoie sa o faci la intalnire intamplatoare pe strada

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Vrei sa afli ponturi ca sa poti agata tipe pe strada? iti spun eu singura fata care va accepta sa vb cu tine fara sa te cunoasca va fi perechea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...daca s'ar lovi de mine din greseala...s-ar prezenta, am sta putin de vorba, unde invat etc. si daca mi s-ar parea dragut si mi-ar cere ID-ul, i l-as da, ca sa ne cunoastem mai binebig grin. Numarul de telefon i l-as da numai daca as considera ca meritabig grin
P.S: fara complimente jalnice ca sa para smecher, gen "hai pisy frumoasa, da-mi si mie nr. tau sau ceva de genu' ". AAAA...si sa nu ma intrebe din prima daca am prietenbig grin Mi-as da seama ca doar asta cauta, adica e disperat dupa o relatiebig grin