| anonim_4396 a întrebat:

[pentru fete] daca va place de un baiat timid, cuminte, nu-i place sa iasa in evidenta etc cum ii veti spune stiind ca acesta habar nu are ca il placeti?

4 răspunsuri:
| Sunshine18 a răspuns:

Fac rost de id si ii spun pe mess...sau fac rost de numar si ii dau mesaj si ma semnez "x" de la clasa 9B(acum depinde ce clasa esti tu) si incerc sa ma "joc" putin cu el dupa imi dezvalui identitatea

| ateuNEGATIV a răspuns:

Si ma rog ce e aia placere? banii = placere, sex, femeii voi generatia noua visati ma fara banii nu ai nimic decat laba femeia e dupa banii din nastere nu-i la 15 la 25, 30 e moarta dupa ei deci agata de astea tinere mai prostute ca alea mari = banii

| ApriV a răspuns:

Incerci sa te bagi pe sub pielea lui

| Rebecutza1998 a răspuns:

Poi mai intai fac cunostinta cu el(vad eu cum) apoi vorbesc des cu el, il intreb ce ii place, si dupa ceva timp, dupa ce ne-am mai apropiat, il intreb daca ma place si daca zice da restul este evident... daca zice nu asta e, doar nu e ultimul baiat de pe planeta...