| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare mai ales pentru fete:

daca va place de un baiat timid(sa zicem ca el nici nu stie acest lucru) cum ii veti spune stiind ca acesta este timid?

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Voi fii cat mai afectuoasa cu el, dar fara sa il asfixiez prea mult. Voi face in asa fel incat sa devenim cei mai buni prieteni, astfel incat sa aiba incredere in mine si dupa un timp sa ii spun.

| Yuyakee a răspuns:

Dupa parerea mea baietii timizi au o mentalitate diferita de restul baietilor, timizii intr-un fel cand sunt intr-o relatie se comporta altfel decat restulhappy sunt atenti sa nu greseasca, daca gresesc isi cer scuze, sunt atenti sa nu jigneasca iubita, amica...happy

| x33Dalia a răspuns:

Nu o sa ii spui direct, o sa flirtezi cu el/ea si in timp daca ei/ lui ii place de tine o sa iti spuna sau o sa te ia de mana, o sa te atinga mai des si o sa fie mai dragastos/ dragastoasa cu tine. ^^