| RAY a întrebat:

Pentru fete,de ce va place sa bagati baieti in friendzone? de ce nu le spuneti de la bun inceput ca nu vreti o relatie sau ca nu va atrage fizic? nu credeti ca prin asta provocati suferinta,iluzi,sperante, dezamagiri?

93 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FAndrei a răspuns (pentru Hanhao):

Se pare ca ti-ai ales prost informatiile, sau poate nu ai reusit sa intelegi in totalitate PUA, am citit TheGame plus the MysteryMethod, si alea au fost baza, dar tu nu intelegi ca PUA nu se rezuma la a te invata niste replici, si la a te convertii intr-un barbat, de a-ti dezvolta calitatile masculine si sociale, nu numai pentru agatat femei, si in viata! Dar nu o sa intelegi asta, pentru ca nu te ajuta capul, vezi doar ce vrei tu, si cand nu intelegi, transformi ce nu intelegi dupa gandurile si crederile tale.
Ce spui tu acolo mai sus, vorbesti de situatiile sociale si cum sa intri in vorba cu tipa fara sa creezi presiune sociala sau fara sa para ciudat si sa o faci confortabil, dar din nou, nu ma astept sa intelegi, ramai la ideile tale.
P.S. Atunci cand vei putea sa agati o tipa de pe strada, poti sa zici ca ai ajuns bun, ca asa cum ai zis tu, saraca femeie e disperata sa gaseasca pe altcineva, si tu esti una din variantele ei, du-te la una pe strada care e gorgeous si e abordata de 10 tipi zinic, atunci poti spune ca esti bunwinking!
nu o sa continui discutia, esti inchis la minte si nu are rost sa mai ma argumentez, faci cum crezi si ce crezi!

| FAndrei a răspuns (pentru Hanhao):

Hahahahaha, nu stiu daca observi, dar marea problema a egoului tau este ca nu poate castiga batalia asta dintre sexe, in care baiatul incearca sa faca sex cu tipa, iar tipa vazand ca vrea doar asta, se foloaeste de avantaj cum vrea ea, dar i-a in considerare ca baiatul e constient, nu nega, el stie, dar poate poate reuseste, vina ii apartine, nu blasfema femeile pentru ca fac asta, e ipocrit sa spui asta, pentru ca si tu ca baiat vrei doar sex de la ele, in cele mai dese cazuri!
PS, am citit comentariile tale!