| Marius_5472 a întrebat:

Pentru fete... doar din curiozitate... ce va place la baieti?

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Hmm, depinde pe cine intrebi.
Fetele cu ceva minte in cap iti vor spune: Caracterul, si apoi fizicul.
Pitzipoancele vor zice: **** mare si ban in buzunar.
Iar cele cu IQ-u scazut vor spune: Sa aiba muschi chiar daca`i prost botaoh go on.
Mno pai sincer mie imi pasa de caracter, apoi de imaginehappy.

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un penis dotat si hotarat

| LiveYourLife a răspuns:

Caracterul si personalitatea
poate sa fie oricat de frumos... daca nu-mi place caracterul lui.nu-mi place nimic

| Infraverde a răspuns:

testiculilii

| hhhhhhhh a răspuns:

Poi nu stiu au ei ceva care vrajesc doar din priviri sau nu stiu, ...cred ca sentimentul de a avea un prieten mhhh nu stiu ce sa zic mai lasat fara cuvinte draga mea please o funda acolo nu strica nooo?
tongue