| FcRb1923Madalin a întrebat:

Pentru FETE : este adevarata chestia asta in legatura cu voi

https://www.facebook.com/....../photo.php
intrati pe link :D, mersi astept pareri

71 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Intr-o mare parte ii adevarat, dar depinde de persone, cand ii unu care arata bine si mai aflii si ca ii singur normal ca te bucuri, da majoritatea baietilor iti dai seama cat is de okey dupa ce is luati.

| FcRb1923Madalin explică (pentru Clarity):

Adevarata chestia asta si cu fetele. am respins fete de multe ori, pentru ca nu mi-au placut stii... si pe urma dupa ce le-am vazut cu altu mi se pareau mai frumoase rolling on the floor sau mai e chestia aia ca dupa ce te desparti de actualul dupa o perioada stai si te gandesti ce ai vazut la el... laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru Clarity):

Oricum si ultima propozitia a ta imi da de gandit : "majoritatea baietilor iti dai seama ca sunt ok dupa ce sunt luati" adica asta chiar aproba situatia din poza laughing atata timp cat esti singur esti ciudat laughing am inteles acum cum ganditi voi rolling on the floor

| Clarity a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Nu o sa ai cum sa intelegi niciodata, daca esti singur nu inseamna ca esti neaparat urat ca in poza, inseamna ca doar nu esti destul de important.Si de fapt ii asa si la voi baieti, nu va dati seama cand ii una buna doar dupa ce o vezi cu unu, si iti zic din proprie experienta asa vis si voiwinking

| FcRb1923Madalin explică (pentru Clarity):

Nu sunt stresat ca sunt singur. nu cred ca sunt urat pentru ca NU sunt, fata de altii chiar atrag priviri b-)

| Clarity a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Ma refeream in general, nu la persoana ta...winking

| FcRb1923Madalin explică (pentru Clarity):

Am inteles mai... vroiam ca lucrurile sa fie clare laughing)

| kyara10 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Dap asa este

| FcRb1923Madalin explică (pentru kyara10):

Poti sa si argumentezi pls :*?

| kyara10 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Pai aici depinde daca e singur si e urat logic ca ii urat dar daca e singur si e si frumos si stie cum sa se poarte cu ft si cum sa vb cu noi dar baieti frumosi singuri nu prea vezi acum au ramas doar baieti urati singuri cei frumosi au fost luati bine nu tori baieti frumosi sunt luati dar rar mai vezi un baiat frumos care sa stie cum sa se comporte cu o ft si sa si aibe grija de ea o ft e ca un diamant diamantele sunt fragile trebuie ingrijite daca nu le ingrijesti se spargbig grin

| FcRb1923Madalin explică (pentru kyara10):

Aha

| Betty18 a răspuns:

Ce? Am citit raspunsurile si vad ca majoritatea spun da... wtf... nu pot sa cred, sunt uimita.

Nu, clar nu este asa. Sunt si baieti draguti care sunt singuri. Pt un baiat cuplat NU voi putea niciodata avea sentimente! Vine de la sine. De exemplu am iubit pe cineva mult, cu adevarat, a trecut foarte mult timp de cand ne-am despartit si el s-a cuplat. Noi mai vorbeam, mai ieseam insa de cand s-a cuplat GATA, desi il mai iubeam. Tine de principii asta. Eh acum e iar liber dar nu vreau sa mai sufarhappy

Daca intalnesc un tip ce mi se pare dragut si apoi aud ca e luat, gata pot sa il vad ca pe un amic...asta cand nu am sentimente profunde

| FcRb1923Madalin explică (pentru Betty18):

Inteleg :d dar chestia ca tipul respectiv s-a cuplat tine mai mult de orgoliu nu de principii... cel putin asa e la mine smug

| SaveTheNature a răspuns:

Iti spun eu din proprie exeprienta ca DA!
Dupa ce iti tragi iubita, toate fetele cu care ai flirtrat inainte, vor sa te fure.

| FcRb1923Madalin explică (pentru SaveTheNature):

A da? ba da-le dracu... pai daca imi trag iubita nu mai ma fura nici cu mascatii laughing

| SMTHING a răspuns:

laughing Nu e adevarat happy

| FcRb1923Madalin explică (pentru SMTHING):

laughing parerea ta... laughing mersi de rasp :*, majoritatea fetelor zic ca e advhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat! Stiu o multime de baieti care au iubita si arata ca ala din prima pozalaughing) Si multi care sunt frumosi sunt singuri! big grin

| FcRb1923Madalin explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de cum arata... ca asta am observat si eu laughing e chestia de cum ne percepeti voi fetele pe noi la prima interactiune, atunci cand aflati ca nu avem iubita big grin

| Pitzipoanca a răspuns:

La mine e invers. Daca aflu ca e cuplat, imi pierd interesul pe loc.

| FcRb1923Madalin explică (pentru Pitzipoanca):

Aha... inteleg, inseamna ca nu ai incredere destula in tine big grin

| Pitzipoanca a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Nu. Stau foarte bine cu increderea. Doar ca nu sunt o distrusa care se incaiera pentru o bucata de "carnat". Pot mai mult de atat. Si respect orice relatie. Nu vreau sa am vreuna pe constiinta. Stiu ca pot, dar nu vreau.

| FcRb1923Madalin explică (pentru Pitzipoanca):

Aha...oricum imi place la nebunie numele tau de pe TPU laughing sincer

| Ella3133 a răspuns:

La mine e exact inversrolling on the floor

| FcRb1923Madalin explică (pentru Ella3133):

Cum invers? adica de obicei te bucuri cand afli ca un anume tip e singur?

| Ella3133 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Normal,stiu ca il pot avea

| FcRb1923Madalin explică (pentru Ella3133):

Inteleg mersi :*

| FcRb1923Madalin explică:

Acum am inteles un lucru esential : gagicile aduc gagici... se inmultesc cu cat ai mai multe laughing) multumesc tuturor pentru raspunsuri big hug :*

| Julyett a răspuns:

laughing))))) uneori se mai poate intampla

| FcRb1923Madalin explică (pentru Julyett):

Pai si cum e asta? ca nu prea inteleg fenomenul... adica ar trebui sa va bucure mai ales daca tipul e OK, singur...

| LittleLuciane a răspuns:

laughing cam da :d

| FcRb1923Madalin explică (pentru LittleLuciane):

Pai dc DA :-s? imi poti explica si mie fenomenul pls big grin ca nu inteleg thinking daca tipul e OK, singur... asta nu ar trebui sa va bucure?

| LittleLuciane a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Daca te suna cineva care te cunoaste si tu nu il cunosti dar iti spune ca e singur(eu prima data zic "ce stii ce aratare o fii daca e singur") bine daca ar fi un tip dragut imediat ma bag pe el laughing atunci nu ma mai gandesc la chestia asta tongue acum ai inteles?

| FcRb1923Madalin explică (pentru LittleLuciane):

Aha ...ms :*

| AbbyXQuinn a răspuns:

De obicei cand un baiat frumos are prietena, apare acel orgoliu care spune "doamne cat de bun e si eu nu il pot avea" si poate de aceea e mai ciudat cat baietii au prietena.

| FcRb1923Madalin explică (pentru AbbyXQuinn):

Nu cred ca ai inteles ideea big grin poza se referea la faptul cum ne percepeti voi fetele la prima interactiune in cazul in care noi nu avem iubita smug gen ne intalnim eu cu tine in parc printre niste prieteni comuni si u afli ca nu am prietena... si ma percepi ca "tipul" din prima poza din partea stanga...

| kyara10 a răspuns:

Nu mereu

| FcRb1923Madalin explică (pentru kyara10):

Adica un gram de adevar tot exista... mai ales din ce mi-a zis moonlightkiss inteleg cu adevarat sensul pozei laughing

| KameliaAura a răspuns:

Adevaratlaughing)

| FcRb1923Madalin explică (pentru KameliaAura):

Dc adevarat? laughing poti specifica pls? vreau sa vad si pct tau de vedere big grin

| KameliaAura a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Pai ce sa zic...habar n-am.asa e...de exemplu daca vorbesc cu un baiat, observ ca se da la mine sau ma cheama in oras il refuz :''Uite si la asta ce vrea nu vede cum arata"laughingceva de genu, dar daca peste o saptamana il vad cu iubita e altceva (cand se desparte de ea ii trimit un mesaj) laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru KameliaAura):

Ce perverse sunteti voi fetele laughing

| KameliaAura a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Putin spussmug
laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru KameliaAura):

Pai si daca tipul arata ok, e haios si are un limbaj adecvat sa zic asa... mai il refuzi prima data thinking

| KameliaAura a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Pai daca pur si simplu nu am chef de ellaughingil refuz

| FcRb1923Madalin explică (pentru KameliaAura):

Hmmm laughing

| chocco1995 a răspuns:

Nu e adevarat, cel putin pentru mine nu este!

| FcRb1923Madalin explică (pentru chocco1995):

Mersi de rasp :*, oricum multe fete zic ca asa e... laughing

| lowraider26 a răspuns:

NU, nu e adevarat!

| FcRb1923Madalin explică (pentru lowraider26):

Parerile sunt impartite...si vad ca majoritatea zic ca DA, ca e adevarat :-s

| lowraider26 a răspuns:

Daca tipul singur e asta e dar nu il face cu nimic mai atragator daca e cuplat. Dar depinde si de fata daca o fata il iubeste si nu isi da seama si daca tipul e cu alta, din gelozie isi da seama... happy

| FcRb1923Madalin explică (pentru lowraider26):

Poza respectiva exprima situatia de la prima interactiune dintre o fata si un baiat... big grin

| lowraider26 a răspuns:

Atunci ramane prima propozitie : "Daca tipul singur asta e dar nu il face cu nimic mai atragator daca e cuplat" asta e adevarat.

| PaPi a răspuns:

Nu e adevarat!

| FcRb1923Madalin explică (pentru PaPi):

Hmm, unele zic asa, unele zic asa... mersi big grin

| RockBabe a răspuns:

Nu, deloc happy

| FcRb1923Madalin explică (pentru RockBabe):

Aha... parerile sunt impartite... mersi :*

| blueal a răspuns:

Depinde de fata pentru ca sunt unele care vor sa se cupleze cu un baiat numai pentru ai strica relatia ca sa ii faca in ciuda prietenei lui si dupa ce si-a indeplinit scopul il lasa balta pentru a nu mia reprezinta nici un interes.Dar sunt unele fete care au bun simt si nu se baga daca vad ca tipul e intr-o relatie.Un baiat care intr-adevar iti place ramane doar un baiat care iti place daca e cuplat cam naspa daca e liber ai o sansa la el, dar nu schimba cine este el sau cum arata. Fundapuppy dog eyes?

| FcRb1923Madalin explică (pentru blueal):

Mda thinking dc va facut dumnezeu pe voi fetele asa complicate...hee hee

| LittleLuciane a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Noi zicem ca baietii sunt complicati tongue

| FcRb1923Madalin explică (pentru LittleLuciane):

Maxima asta... noi stim mereu ce vrem, dar voi oh go on, ne puneti mereu sa ghicim ce trebuie sa facem pentru voi ca sa fiti fericite...

| LittleLuciane a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

laughing cam asa.dar si noi stim ce vrem nu doar voi tongue

| FcRb1923Madalin explică (pentru LittleLuciane):

Cateodata waiting

| LittleLuciane a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Ba nu mereu tongue

| LittleLuciane a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Mereu phbbbbt

| Tützłк a răspuns:

Da uneori asa se intampla! dar bine de parerea fiecarei fete! pwpiciikiss

| FcRb1923Madalin explică (pentru Tützłк):

Pai dcccc? daca tipul e ok fizic, si are un limbaj adecvat... :*

| maria8anutza a răspuns:

Nu e adevarat, asta depinde de baiat, nu daca e cuplat sau nu. happy funda?

| FcRb1923Madalin explică (pentru maria8anutza):

Vad ca parerile sunt inclinate invers :-s majoritatea spuneti ca da, ca asa e thinking

| FcRb1923Madalin explică (pentru maria8anutza):

Vad ca depinde si de voi... ca aveti pareri diferite laughing