| FcRb1923Madalin a întrebat:

Pentru FETE sunt curios daca e adevarat :D, click pe link
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| Roxaanaaa a răspuns:

Pai "multe" judeca un om inainte de a-l cunoaste. Daca e singur asta nu inseamna ca e ultimul om de pe planeta poate ca asteapta persoana potrivita nu ca altii care au prietena si se mandresc cu asta si poate ca nici macar nu tin unul la altul..Multi au prieteni de ochii lumii sa se dea ei mari si tari in fata celorlalti...Eu zic ca nu este adevarat deoarece poate fii cazul ca cel urat sa aiba prietena, iar cel frumos sa fie singur.winking

32 răspunsuri:
| AddaBăă a răspuns:

Oarecum.Adica depinde de situatie.Sa-ti spun ceva daca sa zicem ca de obicei stateai dupa o fata si ea nu te prea baga in seama.La un momendat se obisnuieste si-i placehee hee si pur si simpu cand vede ca nu ii mai dai ei atentie si te uiti la alta cam asa reactioneaza.laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru AddaBăă):

Adica pe urma te vede atragator sau ce? laughing

| Roxaanaaa a răspuns:

Nu e adevarat...laughing cel putin pentru mine..Nu! laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru Roxaanaaa):

Aha... multe zic ca da laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru Roxaanaaa):

Cazul meu b-)
adica nu sunt urat laughing si sunt solo big grin
cv oferte?laughing

| Roxaanaaa a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Mi-am dat cu parerea doar. laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru Roxaanaaa):

Ok ok laughing

| Roxaanaaa a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

"ok ok" ai spus si ieri laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru Roxaanaaa):

Daca zici u laughing

| Roxaanaaa a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Pai "multe" judeca un om inainte de a-l cunoaste. Daca e singur asta nu inseamna ca e ultimul om de pe planeta poate ca asteapta persoana potrivita nu ca altii care au prietena si se mandresc cu asta si poate ca nici macar nu tin unul la altul..Multi au prieteni de ochii lumii sa se dea ei mari si tari in fata celorlalti...Eu zic ca nu este adevarat deoarece poate fii cazul ca cel urat sa aiba prietena, iar cel frumos sa fie singur.winking

| ygh6yttrgfdsx a răspuns:

Nu nu e adevaratlaughing nu neaparat.cel putin pentru mine nuthinking

| FcRb1923Madalin explică (pentru ygh6yttrgfdsx):

Aha... jumate din fete spun ca da, jumate ca nu laughing

| Xtadelo a răspuns:

rolling on the floor
Nici asa laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru Xtadelo):

laughing adica un pic de adevar tot exista nu?

| cflori a răspuns:

Of..nu conteaza daca e singur tipu sau daca e luat, daca unei fete i se pune pata i se pune si aia e!
Restul depinde de amandoi.

| FcRb1923Madalin explică (pentru cflori):

Aha, inteleg mersi :*

| Sweety25 a răspuns:

Este! iti spun eu! dai funda?

| FcRb1923Madalin explică (pentru Sweety25):

Sorry, mersi de rasp, dar mai astept pareri tongue

| secretword a răspuns:

Nu. la mine e inverswinking

| FcRb1923Madalin explică (pentru secretword):

Aha thinking

| secretword a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

laughing da inca ceva, aici conteaza depinde de fata.

| FcRb1923Madalin explică (pentru secretword):

laughing asta e clar draga...