| BoBoLiNo92 a întrebat:

Pentru fete: Va deranjeaza daca un baiat nu s`a ras jos inainte sa o faceti? Argumentati va rog happy

PS: Va deranjeaza daca faceti sex oral? Pt cele care fac... Nu va bag pe toate in aceeasi oala. Pt unele fete este ceva normal pentru altele anormal. Dau fundita la cel mai logic raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Didi_3651 a răspuns:

Dupa cum am vazut ca s-a mai spus, chestia cu rasul tine de igiena fiecarui om in parte. Daca omul se simte ok cum l-a lasat natura atunci asa sa ramana...Nu cred ca vreo fata iti va spune franc in fata daca o deranjeaza sau nu decat sa fiti foarte deschisi unul fata de celalalt.

Treaba cu sexul oral...Vezi tu? Acum ceva timp era un subiect tabu, azi se discuta pe la toate colturile. Parerea mea este ca nu e neaparat un lucru ce ar trebui practicat doar in filmele XXX.Atata timp cat o faci cu o persoana la care ti si nu te opresti la fiecare barbat sa ii,, oferi serviciile" tale e ok.

7 răspunsuri:
| ßέßέ a răspuns:

Nu ma intereseaza daca s`a ras sau nu 'jos'! Nu stau sa il controlez, sau chiar daca vad trec cu vederea. Sex oral nu am practicat si nici nu o voi face pentru ca nu mi se pare un lucru interesant pe care trebuie sa il fac. straight face

| rico1991 a răspuns:

Prietene nu sunt fata dar ceea ce spui tu aici tine de igiena tahee hee)

| Florin_2297 a răspuns:

E c-am incomod si dezonorant sa o faci fara sa te razi jos, cel putin eu asta simt. Sexul oral e doar pentru filmele porno si provocari crede-ma ca nu as face asa ceva decat daca mi-ar veni damblaua happy insa cine stie poate o sa ne cunoastem si o sa iti fac poftele

| Evaa a răspuns:

Sexul oral este ceva normal si nu este deloc scarbos atunci cand iubesti persoana cu care o faci... Iar in leg cu prima parte cred ca e mult mai bine ras happy tongue

| Andrusk_3090 a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte...pe mine una nu cred ca m'ar deranja.si zic cred deoarece am avut doar 1 experienta de genul asta ca un baiat epilatbig grin

| printesa94 a răspuns:

O data ce partenera este facuta.trebuie sa fii si tu adica nu stiu.

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Depinde de fata...

Eu una nu m-as simti extraordinar dar poate fetei ii place