| o fata a întrebat:

Pentru fete! va facut cineva sex oral? mie mi se pare scarbos sa imi faca prietenu de aia nu l-am lasat! da el tot doreste sa imi faca zici ca o sa imi placa mult. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| stresu a răspuns:

Mai apropiati-va unul de altul si incercati diverse lucruri; in fond pare ca tine la tine daca vrea asta, asa ca lasa prejudecatile si lasa-te putin ghidata de instinct. Daca simti ca e ok, lasa-l o data, eu zic ca ar trebui sa iti placa. Daca nu e in ordine, ii spui si gata; totusi de ce sa ratezi ceva ce ar putea sa fie foarte bine?
Spor!

15 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Incercarea moarte n-are, problema e ca dupa aceea s-ar putea sa aiba si el pretentia la sex oral, stii cum e, serviciu contra serviciu. Depinde cat esti tu de pregatita.

identitate
| identitate a răspuns:

Scarbos?!laughingDaca il lasi, o sa-ti treaca tot si o sa vrei cu "disperare" sa se repete!happySi tu vrei, doar ca ti-e jene, nu cred ca e scarba. Daca iti cerea sa faci era alta treaba, pentru ca nu asta e ordinea. Daca el vrea sa-ti ofere, ai toate sansele sa-ti placa.As spune sa-l crezi si sa ne crezi.Asa ca lasa-l sa o faca!happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Scumpa big grin aceeasi problema o am si eulaughing insa i-am explicat ca poate pe parcursbig grin
Normal ca e placut cui nu i-ar place

| Lorelai a răspuns:

Daca el isi doreste sa iti faca tie, lasa-l sa iti faca, e foarte placut! Tu nu ii face daca ti se pare scarbos, si mie mi se pare la fel.

| Ea12345 a răspuns:

De placut, nu cred ca n-o sa-ti placa.Insa imagineaza-ti apoi, cand il vei pupa...:-&

| julieta a răspuns:

Cine nu vrea nu incearca!

| mihaa a răspuns:

Hai sati zic ceva: eu sunt casatorita de 10 ani si tot acum 10 ani am facut prima data si oralu
de fapt eu am luat initiativa si apoi a incercat si sotu
fara oral, e ca-am plictisitor
poate tu esti acum la inceput si p[oate nu iti dai seama dar cu timpul, vei dorii mai mult
lasa-l sa-ti faca si daca crezi ca poti face si tu, incearca si tu

| Silviu591 a răspuns:

Ita."daca are pretentii s`ai faci si tu sa-i zici nu" raised eyebrows nu vedeti ce egoiste sunteti? adica dc ar fi mai scarbos penisul decat vaginul? doar nu el sangereaza 5 zile pe luna raised eyebrows stiti ca penisul e mai curat decat gura? mai ganditi`va! si lasa`l sa-ti faca. o sa-ti placa.nu exista nu la asa ceva

| Gosh. a răspuns:

Eu zic ca e o prostie majora.

| alina_7697 a răspuns:

Hello, nu traiesti in epoca de piatra, de ce nu ai face-o? Stiu ca ti se pare scarbos, si mie mi s-a parut la inceput la fel, dar iti spun eu ca nu ai de pierdut nimic! Si daca are pretenti dupa aceea sa-i faci si tu, pur si simplu, zici ca nu! happy Distractie placuta

| deea_2670 a răspuns:

Esti chiar proasta daca nu incerci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti placa! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca mai sunt si oameni asa indepartati de prezent, cred ca aici e vorba de diferenta de fus orar, adica sunteti cu o suta de ani mai in urma. asta facea si bunica mea cu bunelu! ha, ha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este scarbos ca pe acolo facem pipi. Cum naiba sa-l mai pupi dupa? bleah.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca are dreptate.