| Ionut_Ionutzu_2002 a întrebat:

Salut, pana acum prietena mea mi-a facut oral de cateva ori, ea a vrut asta, avem relatie de 7 luni iar in ultima perioada am vazut ca nu mai vrea, nu isi mai doreste, zice ca i se pare scarbos acum, a zis si ceva de lichidul acela ca i se pare scarbos, ce pot face?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate chiar asa ii si pare, nu este chiar asa placut sa faci asta ca fata, precum poate cred unii baieti.
Din acest motiv, trebuie sa vorbesti cu ea, comunicarea este solutia. Intreaba ce si cum, cand ii pare scarbos si cand nu, cand vrea sa faca asta si cand nu. Doar ea are raspunsurile pentru tine.

Incearca sa ai o alimentatie sanatoasa si sa te mentii mereu curat.

| Ionut_Ionutzu_2002 explică (pentru DoarBogdan):

Ok bro, mersi

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ionut_Ionutzu_2002):

Cu placere. Vorbeste cu ea, inca o data. Comunicarea este cheia!winking

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De prezervativ ai auzit? De ce nu-l folositi?

Ori propune-i sa-i faci si tu sex oral, sau sa va faceti reciproc, cu prezervative peste organele genitale, ca-n felul asta nu aveti reticente la mirosuri, sau secretiile organelor genitale.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce poți face? Fă normal.

| siriusblack98 a răspuns:

Cred că vrea să-i întorci înapoi favoarea

| AnastasiaK a răspuns (pentru siriusblack98):

Sure, cum convingi un bărbat să-ți facă oral? Spune-i că sperma lui e scârboasă, funcționează de fiecare dată! rolling on the floor

Pe bune acum, CEE? Or fi femeile complicate, dar sunt destul de sigură că nu asta era strategia. sad

| AnastasiaK a răspuns (pentru AnastasiaK):

Aaah, dar văd că mai toți au sugerat asta... What's wrong with you, guys!?!? sad laughing

| siriusblack98 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Eu așa am presupus că și-a calculat ea strategia rolling on the floor Voi cam aveți obiceiul să nu spuneți lucrurilor pe nume și bateți niște apropouri de ai nevoie de 5 agenți de la FBI ca să deslușești misterul. Apoi o dați pe aia cu " dacă erai atent, știai ce-mi doresc " imaginează-ți fraza aia spusă de o funcționară din aia de la o casierie publică ce vorbește pe nas.

| AnastasiaK a răspuns (pentru siriusblack98):

De ce toate frazele feminine trebuie imaginate cu vocea pițigăiată și/sau pe nas? laughing Știu prea bine scenariul că îl fac și eu uneori just for fun și încă e un total mister pesntru mine de ce atât de mulți reprezentanți masculini ai acestui specimen biped considerat cel mai evoluat în lanțul trofic își lasă totuși constant demnitatea călcată în picioare pentru amuzamentul subsemnatei. happy

Dar, totuși, femeile sunt ființe complexe. Soluția voastră era simplă și un pic ilogică (doar dacă nu cumva aveți toți un fetiș dubios să vi se spună ce i s-a zis lui, caz în care poate ar avea sens). Deci, în realitate sunt mai multe variante: 1) nu-l mai place; 2) îl înșală; 3) e însărcinată deci mai sensibilă la mirosuri și gusturi; 4) vrea să se călugărească.

Okay, serios acum, glumesc. DoarBogdan a dat răspunsul cu care sunt eu de acord happy

| siriusblack98 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Nu stiu... eu sunt de acord mai mult cu ce zice băiatul ăla sirius. Le zice bine omul îmi place de el big grin

| NotNamed a răspuns:

Pai logic ca fata e rebela acum daca i.ai tot dat sa suga si tu nici macar o limba. Data viitoare incepe tu sa ii dai si iti va da si ea. Win-win știi ce zic.winking

| Paul754880338 a răspuns:

Asa cum ti s-a mai spus, asteapta si ea ceva in schimb. Poate "schimb" nu e deloc cuvantul potrivit. Daca relatia sexuala este o tabela unde se marcheaza favorurile, atunci ea, cam are dreptate, ai caistigat detasat, dar e scarbos.

| Ionut_Ionutzu_2002 explică (pentru Paul754880338):

Tin cont ca i-am intors acea favoare inapoi si de mai multe ori chiar si chiar daca ea mi-a spus ca nu imi mai face, tot am continuat, deci asta nu e motiv big grin

| S8N a răspuns:

Spala-te inainte de sex. La ce te astepti?
Intra sub dus, clateste-ti-o bine si dupa dai-o sa suga. Mananca ananas daca vrei sa iti faci sperma sa fie mai dulce/placuta la gust.
Si tine igiena.

Daca faci deja asta, atunci sa stii din timp ca actiunile de genul din partea femeii in 9/10 cazuri semnifica inceputul sfarsitului relatiei, deci iti recomand sa iti faci alte optiuni din timp. Exista multe fete care ar fi dornice sa ti-o suga cu entuziasm.

| elaventurero a răspuns:

Așa zicea și gagica mea la început laughing
Ete na se obișnuiește. Da-i-o la botic ia-o cu frumosul.
Dai și tu cu limba sa o faci sa se simtă datoare laughing) nu trebuie sa ii zici in mod direct.

| Ionut_Ionutzu_2002 explică (pentru elaventurero):

Pai fac deja dar nu prea mai vrea sa mi faca ea mie laughing ca doar am grija de intimitatea mea...