| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fetele frumoase/populare, daca un baiat va spune ca nu sunteti genul lui, ce simtiti?

34 răspunsuri:
| acerr a răspuns:

Pai alea frumaose si polpualre, aud asta mereu ..nu le ai zis nimic nou! daca vrei sa o impresionezi spune.i altceva, cum ar fi, ai o bunica pe care o iubesti tare? hehe

| Mosotti a răspuns:

Simt frustrare ele, parere de rau, oricare simtim la fel daca placem pe cineva si acela sau aceea nu ne place. Nu conteaza ca femeia zice ca x nu e genu ei, sau ca unu zice ca ea nu e genu lui. Asta este. Nu conteaza cat de frumos/frumoasa esti, este imposibil sa fi placut sau placuta de 100 % din oameni. Chiar intre frumosi sau frumoase, iti place anumit tip de fizic sau caracter, nu inseamna ca nu placi ca nu arata bine neaparat. E ceva normal asta si deci trebuie sa ne obisnuim. Si nu le doare in pix, unu din colegi greseste! Si una misto cand place tare pe unu si ala nu o vrea, e aceaiasi durere, nu conteaza cine esti si cum arati, daca placi tare pe x e acelasi efect cand te refuza.

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Ca vrea sa isi bage catravetele in borcanu meu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata, dar probabil ca i-as intoarce spatele si nu m-as mai uita niciodata la el.
Evident ca nu-ti pot spune ce simt, odata ce nu mi s-a intamplat niciodata si nu am cum anticipa un anume sentiment sau reactie.