| Sara2 a întrebat:

Pentru photo-shooting-uri se cere 90-60-90? mi-a zis cineva ca ma inscrie, eu i-am zis ca nu am sanse, m-a vazut a zis ca kik arat bine si vrea sa fac asa ceva, eu am refuzat, credeti ca e teapa? ma pune sa platesc ceva? si faza ca a zis ca pentru photo-shooting nu se cere 90-60-90, oare vor sa faca videochat? care o fi faza? ce stiti despre photo-shooting?

4 răspunsuri:
| WickedBoy a răspuns:

Ce e photoshooting? pozezi nud sau cum?love struck

| camelya_1945 a răspuns:

Poate este vreo agentie din asta fantoma care te abordeaza pe strada, iti face o poza doua si o pune pe siteul lor (dupa cica astepti sa te aleaga cineva pentru vreun job, reclama, film etc ) Am patit eu asa ceva cand eram micuta (15 ani ), si da am platit cam 30 de lei era pe atunci si pana in ziua de azi nu ma mai sunat nimeni, nici pe mine nici pe alte fete, era o vrajeala ca sa-ti ia banii :d

| ºPishcotº a răspuns:

Eu zic mai bine nu te duci nicaieri! Daca vrei un photoshooting te duci la o agentie.si gata!big grin Ai grija. te puup:**

| ºPishcotº a răspuns:

Da pot fi si agentii fantome cum zice camelya sunt de acord.cu ea. dar poate iti recomanda cineva de incredere sau cauti un fotograf cunoscut care sa-ti faca poze daca vrei!big grin