| LanguageMaster a întrebat:

Pentru un student care sunt cele mai bune locuri în care poți cunoaște fete singure? Alte locuri decât facultatea și căminele.

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Terase, parc, club, mall.
În principiu, poți cunoaște oriunde pentru că nu se știe de unde sare iepurele happy

| Octavian81 a răspuns:

Biblioteca universitatii. Ai incercat?

| REEEAAAAADEAAAAACASSS0202 a răspuns:

Poti incerca sa te inscrii la un sport si acolo vei gasi, sa iesi mai mult in oras sau sa mergi la party-urile din camin

| LanguageMaster explică (pentru REEEAAAAADEAAAAACASSS0202):

Să ies mai mult în oraș concret în ce locuri în oraș?

| REEEAAAAADEAAAAACASSS0202 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Depinde in ce oras stai