| LanguageMaster a întrebat:

Cafenelele și terasele sunt niște locuri bune pentru a cunoaște fete singure?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineînțeles ca da, fiindcă sunt locuri frecventate de tineri de toate vârstele și de toate categoriile sociale.

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da.
Având în vedere faptul că nu ies doar femeile care au relații.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da fratelo, le faci cu mana

| Wr3nch a răspuns:

Vrei femei singure, descarca tinder, fa un rofil pe Facebook dating, sau alta aplicatii- sites. Nu aborda tipe aleatoriu, ca sansele sa fie chiar singure is mici, si cele de a te face de cacao cand apare gagiul cu sucul mari.

| Invictusman a răspuns:

Nu. Trebuie sa fi un playboy sa poți cuceri în astfel de conjuncturi, poate chiar profesionist.
Sunt șanse sa îți iei bătaie cu puțin "noroc".
Nu ai prieteni asa ca nu o sa iti sară nimeni în ajutor când vei da de belele, vine un Țigan la tine și te rupe în bătaie.
Încearcă pe Facebook dating, sau matrimoniale. ro
Înainte și pe TPU puteau cunoaște fete, acum sunt multe speriate de bombe, paranoice din cauza faptului ca proxenetismul e în floare, și sunt mulți dubioși pe net, bolnavi psihici.
Tehnologia avansează și omenirea o luat-o pe aratura, stagnează.
Totuși eu îți recomand la locul de munca sa te bagi cu o fata în seama, ii faci cinste cu o cafea, ciocolata, te dau bine pe lângă ea, o vorbești colegilor frumos, una alta.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Sar pestii lor pe tine. Si nici pe tinder sau Facebook dating nu poti cunoaste fete. Au conturi acolo doar pentru a face rost de urmaritori pentru Instagram.

Răspuns utilizator avertizat
| MariaJust a răspuns:

De obicei acolo te duci cu cineva.
Daca-ti pui aceasta intrebare cu siguranta nu ai inca abilitatile necesare sa agati o fata intr-o cafenea. Cel mai bine incerci intr-un mediu in care esti confortabil: la scoala, facultate, online.

| LanguageMaster explică (pentru MariaJust):

Eu am văzut mulți băieți singuri la cafenele.

| LanguageMaster explică (pentru MariaJust):

De ce cu cineva?

| MariaQuenn27 a răspuns:

Mda