| AlyLoveYou a întrebat:

Cand te dezvirginezi e najpa... vreau rasp si de la baieti si de la fete daca se poate!

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Pai depinde de la corp la corp...ca sunt unele fete pe care le doare de mor la inceput, probabil sa le curga sange(daca nu au himenul elastic) sau sa nu le curga sange(daca au himenul elastic) si chestia asta e dovedita stintificwinking
xoxo, loly.

6 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna la baieti nu ar avea ce sa doaralaughingla fete in schimb da dar depinde de fiecare corp, trebuie sa se rupe himenul si normal ca o sa doara dar depinde poate e mai dureros sau poate nukiss

bafta

| AnToOniiia a răspuns:

Uneori si baietii simt dureri cand dezvirgineaza o fata straight face ciudath, nup?raised eyebrows

| Daiana_1431 a răspuns:

Daca esti relaxata si iti place persoana cu care esti. nu este "naspa". dar asta mai depinde si de fiecare, corpurile difera.

| ionica56 a răspuns:

Ce vrei sa stii?laughing

| renault a răspuns:

Depinde de baiat si de varsta ta!

| AlyLoveYou explică:

Daca at cand te dezvirginezi e najpa