| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 ore ma intalnesc cu iubitul meu. o sa ne petrecem noaptea impreuna si am cateva intrebari:

1.Stiu ca primul contact sexual este dureros, dar ma gandesc ca totusi ar exista pozitii care sa fie mai bune pentru dezvirginare. exista asa ceva? daca da, care?
2. Vreau sa fie ceva frumos si am cumparat niste lumanarele parfumate. Credeti ca o sa ii placa iubitului meu? baietilor le plac astfel de lucruri?
3.El nu stie ca in seara asta ma duc la el. credeti ca o sa se bucure? vreau sa il surprind cu vizita mea si sa ii daruiesc o nopate de neuitat
4.Ce ii excita pe baieti mai mult? sexul anal, oral sau normal?
5..Cum ar fi mai bine sa ma imbrac?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zazu a răspuns:

Vorba lui Ruxandra:la fotbal si la sex, prin definitie, se pricepe toata lumea!
Mai prost o sa fie luni, cand o sa vii sa ne intrebi daca ai ramas, sau nu, gravida!

| yooo123 a răspuns:

1.Pozitia ideala a misionarului pebtru primul contact sexual.
2. Trebuia sa vina el cu lumarele, petale de trandafir, sampanie dar nah daca ai facut tu e bine!
3.O sa se bucure stai linistita! Acuma vorbind care baiat nu se bucura cand se intampla asta?
4.Pentru inceput fa ex normal nu te arunca asa de odata ia-o incetul cu incetul si face-ti mai multe mai incolo.
5. Daca te referi la lenjeria intina ceva foarte sexi iar daca vrei sa te imbraci cu ceva cu ce vrei tu e important sa te simti tu bine!
Mult succes nu uitati de prezervativ!:X

| Satanique a răspuns:

Cine te obliga sa te dizivirginezi? Si pentru 3. daca nu stie ca te duci la el s-ar putea sa ai surprize( de orice natura).
Apropo, ai luat lumanari si nu ai luat prezervative!?!? O_o

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru Satanique):

Nu ma obliga nimeni sa ma dezvirginez dar imi doresc eu mult sa o fac cu el. am luat si prezervative dar nu credeam ca e nevoie sa zic si de asta

ce fel de surprize sa am?cryingcryingcryingcrying

| Satanique a răspuns (pentru MihaelaOtilia):

De exemplu, sa nu fie acasa... Oricum, succes... Si distractie placutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi permiti sa te intreb cati ani ai?

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 15 ani.

| anonim_4396 explică (pentru MihaelaOtilia):

E devreme, nu stii nimic despre ce vrei sa faci si totusi vrei...
uite riscurile la care te expui:
http://www.kudika.ro/......xuale.html

Răspuns utilizator avertizat