| BarbieDoll_5756 a întrebat:

Peste cateva zile plec in concediu in Grecia...

si vreau un status

pentru amii lua adio de la prietenii pentru 10 zile`

dar sa fie un pic de fite`. dar nu mult

multumesc!:*

dau fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| Maddu a răspuns:

Dragi prieteni va anunt Ca de maine merg descult Pe plaja Greciei este doar o lume de poveste Adio vreau sa va zic Plec si nu am sa va mint Va aduc si suvenire Sa aveti ca amintire.Nu stau mult ma-ntorc la ei Sa stau cu prietenii mei Sa iesim la o terasa Si va pup cand vin acasa! e ca un status e compus de mine dar nu am stat mult sa ma gandesc e ce mi-a trecut prin minte sper ca ti-am fost de folosbig grin

3 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Merg in Grecia, Parampam Haha si tu nu laughing muhahaha O sa ma distrez si de noroc am de greve nu dau... laughing oricum vacanta faina

| clauu a răspuns:

"Sa moara dusmanii mei, peste cateva zile plec in Grecia, sunt tare! "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un status de adio sau mai bine zis un status prin care te lauzi ca pleci in Grecia?happy.