| BarbieDoll_5756 a întrebat:

Va rog sa imii dati un status pentru ca plec in grecia ( concediu)
si vreau sa imii pun un status prin care sa imii iau ramas bun de la prietenii.
dar sa nu fie asa lung. adica cat incape la status la messenger...big grin

va multumesc mult!love struck

funDaaaa!love struck

Răspuns Câştigător
| xasshleey a răspuns:

" Greciiia! I'll miss you, guys big grin< " nu stiu, chestii de genu. big grin
Altele mai lungi ...nam idee blushing
Dai funda?

2 răspunsuri:
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

La revedere casa, la revedere prieteni... peste (cate zile stai in grecia ) ma intorc bye bye...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))) Ai nevoie de un status pentru ca pleci in Grecia?
Nu le poti spune prietenilor "face-to-face"? Ai nevoie de un status pentru asta? Hmmm, eu cred ca s-au saturat sa te auda laudandu-te ca pleci in Grecia, dar tu vrei sa te asiguri ca toata lista ta stie asta. Ce sa iti zic? Bravo tie! Ne bucuram ca vei vedea Grecia!