| iriiinaaa a întrebat:

Peste cateva zile vreau sa imi cumpar un samsung galaxy. ce ziceti se merita?:-s :X scuzati categoriawinking fundita pentru cel mai bun raspuns :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul folosit 1 luna in stare perfecta cu toate accesorile daca te intereseaza add andrey_killer_2007

| chemicalX a răspuns:

Are si varul meu s galaxy, si am umblat, e mai misto decat iPhone-ul. zic ca merita sa-l cumperi, nu e chiar asa de complicat.

| Ade69x1 a răspuns:

Am auzit la stiri ca Samsung galaxy s4 e mai bun ca iphone5.

Au iti recomand aceasta firma cu drag.

SPER CA TEAM AJUTAT

| KKZ a răspuns:

Merita, si daca nu ai destui bani poti sa-ti iei un galaxy 550 e aproape la fel.

| xentop47 a răspuns:

Bai nu stiutu.am umblat p un galaxy s, si nu e mare telefon, iphone-ul mi se pare de 10 ori mai tare acum depinde ce vrei, daca e sa ne luam dupa ce poate sa faca galaxy-ul este mai bun ca iphone-ul dar sistemul lui de operare android nu este asa stabil ca Apple.